Vaše podpora po celou dobu byla a je pro nás velmi důležitá. Společně jsme dokázali to, co se zdálo zpočátku nemožné, nasbírali jsme 19.662 podpisů a díky našemu společnému úsilí byl návrh na konání místního referenda uznán jako platný a předložen zastupitelům. Zastupitelé referendum vyhlásit v rozporu se zákonem odmítli,  proto se v nejbližších dnech obrátíme na soud, který referendum vyhlásí na místo plzeňských zastupitelů.

I nadále považujeme za jediný skutečný nástroj jak zabránit výstavbě OC Aréna/Corso Americká místní referendum. Pokud se nám podaří s naší žalobou uspět, a my jsme přesvědčeni, že ano, je velmi reálné, že referendum proběhne v termínu prezidentských voleb 11. a 12. ledna 2013.

Proto nyní potřebujeme Vaši pomoc.

Prosíme podpořte referendum v Plzni finančním darem. Podání žaloby nás bude stát podle předběžných odhadů 20.000,- Kč (sepsání žaloby).

Pomoci může i malá částka. Vše je přehledné na transparentním účtu u FIO banky (odkaz>>>).

Číslo účtu, na němž můžete referendum podpořit, je 2800179909/2010.

Veškeré výdaje hrazené z příspěvků podporovatelů zveřejňujeme na této stránce.

Finanční dar, který je u fyzických osob vyšší než 1000,- Kč, si můžete odečíst od daňového základu. Dary právnických osob lze odečíst od daňového základu pokud jsou vyšší než 2000,- Kč za rok. Rádi Vám zašleme potvrzení o výši Vašeho daru a vystavíme darovací smlouvu. O smlouvu si napište na e-mail: referendum@plzenane.cz

 Děkujeme!

 

Zde je seznam všech aktuálních možností pomoci

1. Podpořte kampaň finančním darem! Kampaň pořádá přípravný výbor, podporovaný pro potřeby kampaně založeným sdružením Plzeňané. Kampaň je nízkonákladová, ale není bez nákladů. Každá částka přispěje na nové plakáty, letáčky, tisk apod. Vše na transparentním účtu u FIO banky, veškeré informace o výdajích na http://referendum.plzenane.cz/finance. DĚKUJEME!

2. Dejte o referendu vědět svým přátelům online! Sledujte naše stránky, staňte se fanoušky FB stránky referenda, pozvěte své přátele, vyzvěte je k podpoře referenda emailem, SMS či na Twitteru.

3. Dejte o referendu vědět svým přátelům off-line! Stáhněte si plakát formátu A4 níže na této stránce a vyvěste jej tam, kde jej ostatní budou mít na očích. Na pracovišti, ve škole, v knihovně, kdekoli.

4. Ozvěte se se svými nápady! Máte nápad, jak kampaň podpořit? Chcete nabídnout své know-how, kontakty nebo službu? Předem děkujeme!

 

Děkujeme za Vaši podporu!

Přípravný výbor referenda
Martin Marek,  Petr Vaněk, Filip Kast, Vladimíra Nová, Petr Vaněk, Martin Hyťha, Štěpánka Balcarová, Miroslav Klas


Podporují nás

KULTURA(K) VÍTĚZÍ
.


.


.


Zapojte se